Przedstawicielstwo w Niemczech: Polnisches Kulturzentrum e.V.
Blog > Komentarze do wpisu
Lech Wałęsa, Warszawa, Mazowiecki Zarząd Nieruchomości
 
lechwalesa - avatar
lechwalesa:
default picture
3 godziny temu , link 
 
Panie Prezydencie Wałęsa,

staje Pan do fotografii z Gorbaczowem, który z własnej woli opuścił na stałe zniszczony przez siebie kraj. Uciekł od ludzi, których oszukał i okradł swoją prywatyzacją. Możemy o tym mówić wprost, bo na całym świecie była od zawsze i jest możliwość mówienia prawdy w oczy, a Gorbaczow (Gerber, Gorbi) nazwał tę możliwość dla potrzeb ujarznionych narodów Sowieckiego Sojuza hasłem: głaznost. Pan jako prezydent RP wprowadził do Polski razem z wykształconymi w Ameryce żydowskimi ekspertami, których po nazwisku wymienia Henryk Pająk , wprowadził w Polsce pod dyktando Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Swiatowego i rządu USA "niewidzialną rękę rynku", która miała w cudowny sposób zapewnić Narodowi Polskiemu dobrobyt na poziomie "drugiej Japonii" . Czyż to nie żyd Bielecki, który jako lider kanapowego Kongresu Liberałów i premier RP, czyż to nie ten sam człowiek pociąga obecnie sznurkami z tylnego fotela przyznając nagrodę Lecha Wałęsy dla żydówki Ochojskiej, koleżanki Michnika (którego zamierza dziś faworyzować prezydent Komorowski), za niejasną działalność na rzecz globalizacji.


Panie Kolego Przewodniczący,

Pan ma piękną legendę na całym świecie i i zawsze tych samych, złych (żeby nie powiedzieć: parszywych) doradców, którzy manipulują Panem przy pomocy pieniędzy, począwszy od milionowego Funduszu Wolności przejętego z Ameryki przez Gieremka a skończywszy na Nagrodzie Wałęsy zafundowanej w wysokości 100 tys. dolarów rocznie z państwowej kasy bnku PKO przez dyrektora Bieleckiego (byłego premiera), który finansuje w taki oto sposób swoją prywatną politykę (...).

Na pamiątkowej fotografii z konferencji prasowej w gdańskim Dworze Artusa w pierwszym rzędzie pustej za nim sali siedzi Lech Wałęsa, obok stoi wsparta na kulach Janina Ochojska, a z drugiej strony Wałęsy zasiada Jan Krzysztof Bielecki, mniejszy od Wałęsy o pół głowy a podobny do Jarosława Kaczyńskiego kropla w kroplę, bo Wałęsa jak miłość nie przebiera w złych doradcach (...).

Stefan Kosiewski: Skwer 4 czerwca 1989 r. Tomaszów Maz., Lech Wałęsa
');

Polecane wpisy

www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset
kosiewski.
Add me to your address book <